Creative Architect Stavebnice Creative Architect© je navržena tak, aby podporovala prostorové vnímání. Tvary, které skládáte, můžete libovolně upravovat. Poměry stran zajišťují, že jakkoliv budou na sebe kostky vršeny, vždy budou „sedět“. Nejvyšší nároky na precizní provedení umožňují dosáhnout vysoké stability objektů. Kvalita dřeva předurčuje stavebnici k dlouhodobému pravidelnému užívání.

Stavebnice Creative Architect© je vyrobena z kvalitního českého dřeva. Je vyráběna v chráněných dílnách v ČR. Přestože to z názvu nevyplývá, je ryze českým produktem, který odkazuje na tradiční české dřevěné hračky.

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

”Základní

  • rozvíjí prostorové vnímání
  • podporují kreativitu
  • nesoutěžním způsobem pomáhají při kooperaci „stavebního týmu“

Produkt Creative Architekt obsahuje velké množství shodně velkých kostek. Kostky mají unikátní poměr stran, díky čemuž lze s nimi opravdu kreativně a ve všech směrech pracovat. Její rozměry jsou navrženy tak, aby „vše při stavění sedělo“. Její délka je trojnásobek šířky, což třeba znamená, že ze třech kostek se postaví čtverec. Dvojnásobek šířky je trojnásobek výšky, takže se dá dobře použít na výstavbu podpěrných sloupů.

  • Je tak akorát malá i velká.
  • Vyhrají si s ní děti v mateřské škole, ve školní družině i na místech, kde se potkávají děti (rodinná centra, penziony aj.).
  • Je z tvrdého dřeva, které splňuje potravinářské hygienické limity.
  • Kostky jsou uloženy v pevné dřevěné bedně.

”Testováno

Stavebnice Creative Architect© prošla několika-úrovňovým testováním na dětských i dospělých skupinách. Obří věže i vlastní města. Od šikmé věže v Pise po Tančící dům v Praze, od Velké čínské zdi po Guggenheimovo muzeum v Bilbau. Vaše možnosti jsou neomezené.

Tip: Najděte fotografii zajímavé budovy a dejte svým dětem. Budete mile překvapeni z výsledku, který vám postaví.

Do prázdné místnosti bylo umístěno několik beden kostek, přičemž jedna byla otevřená. Ve vedlejší místnosti byla puštěna televize a zapnutý notebook s připojením na internet. Bedna byla vysypána, přičemž zvuk padajících kostek přilákal první dítě. Za pár minut byly všechny děti v místnosti s kostkami. Za pár hodin vyrostlo město, jehož některé věže čněly až ke stropu. V místnosti byl klid, nikdo neběhal, aby nic nezbořil. Dvojice malých architektů projektovaly nové a nové budovy, které byly vyšší, větší nebo krásnější než ty předchozí. Test si můžete vyzkoušet i vy.

Jen pozor, rádi s nimi staví i dospělí.

”Tipy

Věž

Zahrajte si turnaj ve hře Věž. Postavte šestnáct pater čtvercové základny třech kostek a nechte hráče kostky postupně vytahovat a znovu ukládat na vrchol věže. Komu věž spadne prohrává. Z pěti set dílků stavebnice můžete hrát hned na deseti místech. To už je pořádný turnaj.

Rovnováha

Tato hra předpokládá stavbu věž hned od základů. Úkolem každého hráče je umístit svoji kostku na kostku soupeře tak, aby celá věž nespadla. Můžete být hodní a dát ji stabilně, anebo můžete vyzvat protihráče k hledání rovnováhy a úmyslně mu umístit kostku na samotný okraj. Ale pozor – složitým umístěním své kostky riskujete, že sama spadne a vy prohrajete

Nejvyšší vyhrává!

Rozdejte jednotlivcům, dvojicím či skupinám vždy 100 kostek. Úkol zní vždy stejně: „Postavte ze 100 kostek během pěti minut co nejvyšší věž.“ Zaručená zábava pro jednotlivce, dvojice i skupiny. Je vyzkoušeno, že šikovný tým, či jedinec zvládne postavit věž vyšší než je on sám.

”Inspirace

Další informace

Pro další informace vyplňte prosím formulář napravo, ozveme se Vám.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše tel. číslo (nepovinné)